Пишаємось нашими будівельниками, адже за рік праці вони зробили чимало роботи!
- Завершили будівництво та успішно здали в експлуатацію секції 3Д і 4Д;
- Завершили цегляну кладку секцій 4А та 4Г;
- Секція 4Г завершено фасадні роботи;
- Секція 4А завершено встановлення вікон;
- Розпочали будівництво секції 4Б та 4В.
Набираємо швидких темпів роботи та будуємо далі!