Забудовник
R-building
Будуємо,
як для себе

Кожен будинок, побудований компанією "R-building" у Бучі - це еталон якісного та комфортного житла. Всі житлові комплекси відповідають сучасним нормам будівництва, а будівельні матеріали є екологічно чистими та енергоефективними.

Винагороди
та премії:

Компанія R-building відмічена престижними нагородами та преміями в сфері будівництва.

В 2016 році ми стали лауреатом премії "Український будівельний Олімп" в рамках реалізації масштабного будівельного проекту в м. Буча - ЖК "Міленіум Сіті".

Кожен наш будинок - це еталон якісного,
надійного та довговічного житла
Наші менеджери:
Олена Дубограй
Надаємо для ознайомлення всю передбачену законом дозвільну документацію та юридичну консультацію при оформленні угод. Гарантуємо постійний доступ до актуальної інформації про стан будівництва. Завжди відкриті до діалогу та пропозицій клієнтів.
Наталія Григорян
Виконуємо свої зобов'язання перед клієнтами і партнерами в повному обсязі, чітко дотримуємося будівельних норм та правил. На рахунку компанії 4 готові житлові комплекси, які було здано в запланований термін з підключеними та робочими комунікаціями.
Ігор Цегольник
Забезпечуємо найкраще співвідношення ціни і якості та гнучкі умови покупки. Високий рівень ліквідності об’єктів говорить про надійність та вигоду капіталовкладення.