Продаж квартир у Бучі

Будівельна компанія R-building пропонує Вам купити квартиру в Бучі в новому житловому комплексі Millennium State. Безпека угоди, гарантія здачі комплексу і комфортне проживання в майбутньому - це те, що отримує кожен наш інвестор!

Огляд однокімнатної квартири

Планування однокімнатної квартири в ЖК Міленіум Стейт

Житловий комплекс: Millennium State

Будинок: №3 (секція А)

Тип: однокімнатна квартира 1-А

Загальна площа: 41,72 м2

Житлова площа: 15,24 м2

Чому варто купити квартиру у Бучі?

Новий стандарт комфорту - це передмістя. Серед можливих варіантів краще рішення - купити квартиру в Бучі. Раніше Буча була знаменитим курортним містечком, сьогодні - це сучасне місто, де розвинена інфраструктура максимально поєднується зі збереженням навколишньої природи.

Квартири в новобудовах Бучі - краще рішення для життя в передмісті

Новобудови в Бучі становлять серйозну конкуренцію столичній нерухомості. Це дозволяє придбати краще житло по меншій ціні. Квартири в новобудовах Бучі спроектовані для задоволення потреб сучасної людини, де враховується функціональність планувань, інфраструктура комплексу, якість будівельних матеріалів і потреби кожного. Нове покоління житлових комплексів Бучі перетворили старі мікрорайони міста в живі і сучасні квартали.

Купити квартиру в Бучі - не проблема, а необхідність для тих, хто піклується про добробут свого майбутнього. Місто взяло чіткий вектор на розвиток, осучаснення та поліпшення якості життя. Якщо говорити про перспективні інвестиції, розумним капіталовкладенням стане покупка квартири та інвестиція в будівництво новобудов в Бучі.

Буча - сучасне місто з розвиненою інфраструктурою

Купуючи нове житло, ми обов'язково оцінюємо глобальну картину - саме місто. Інфраструктура Бучі максимально адаптується до вимог сучасного життя. У місті діє лікарня і поліклініка, близько 15 медичних центрів в кроковій доступності від переважної більшості новобудов. Щоденні покупки жителі роблять в ЕКО-маркеті, NOVUS, АТБ та інших супермаркетах, яких в цілому налічується більше десятка. Якщо жити в Бучі, то вільний час можна провести в кінотеатрі з двома великими залами, в ролер клубі або на заняттях йогою.

Щорічно в місті проходять тематичні фестивалі, активно підтримується культурна сфера. Разом з квартирою нові жителі Бучі купують розвинену освітню систему для своїх дітей. У місті діє 7 дитячих садків, 5 шкіл, гімназія та інститут. Також для нових власників квартир в Бучі, планується збільшити кількість садків та інших установ розвитку дитини. Щорічно в місті відкривають нові дитячі гуртки, художні майстерні, школи мистецтв, технічні студії, центри розвитку.

Квартира в Бучі - життя в екологічно чистому місці

Життя в Бучі передбачає чисте повітря, будні серед соснового лісу, відсутність смогу і столичного шуму, сприяє збереженню фізичного та психологічного здоров'я. У місті діє 20 спортивних закладів, відкритий великий стадіон з тренажерами.

Купуючи квартиру в Бучі, кожен отримує здорове і безпечне життя. Серед основних переваг - це пейзажі та місцева атмосфера. Сьогодні крім знаменитих соснових лісів, місто прикрашають 6 парків, де є велосипедні доріжки, скейт-парк, фонтани, канатна дорога «Скажена Білка», озеро і канали в яких безтурботно плавають коропи. Вулиці регулярно прибирають і прикрашають квітами в теплу пору, клумби перетворюють на справжнє мистецтво. Стільки краси відкриває одне рішення - придбати затишне житло в новобудовах Бучі. До речі купуючи квартиру у забудовника, кожен має можливість взяти участь у акції, розіграші або отримати унікальну та вигідну пропозицію.

Квартири в ЖК Міленіум State - краща пропозиція

Разом з містом Буча динамічно розвивається також R-building. На сьогодні є можливість придбати квартиру в ЖК Міленіум State. Комплекс відповідає стандартам європейського житла, пропонує великий вибір планувань квартир за вигідною ціною. Наші менеджери допоможуть підібрати і купити кращу квартиру в новому мікрорайоні Бучі.