ЖК Амур

Житловий комплекс Амур - успішно реалізований проект забудовника R-buildinlg. Комплекс знаходиться за адресою м. Буча, вул. Богдана Хмельницького 11, зданий в експлуатацію та повністю заселений.

Надіслати заявку

Про житловий комплекс “Амур” у Бучі

ЖК Амур спроектований для романтичного життя у середовищі затишку та комфорту. Будинок побудований та введений в експлуатацію у 2014 році. Це компактна 6-поверхова будівля бізнес-класу на 46 квартир.

Житловий комплекс розташований у самому центрі міста Буча, тому забезпечений розвиненою соціальною інфраструктурою та зручною транспортною розв’язкою. Все необхідне для жителів Амуру знаходиться в пішій доступності від комплексу: відділення банків, аптеки, кафе, культурні та розважальні заклади, супермаркети, школи, для молодших мешканців – садочки, професійна медична допомога у поліклініці поряд.

Окрім інфраструктурних переваг центру міста, мешканці користуються послугами магазинів, ресторану азіатської кухні та центру косметології, розміщених безпосередньо в житловому комплексі.

Перед будинком знаходится зупинка громадського транспорту, що дозволяє швидко дістатися від сучасної Бучі до ст.м. Академмістечко - за 15 хв.

ЖК Амур може похизуватися вишуканим стилем, оригінальним фасадом та сучасними архітектурними рішеннями. Поряд облаштований затишний та компактний дворик для відпочинку мешканців. Власники автомобілів можуть користуватись наземним паркінгом. Безпека мешканців гарантується цілодобовим відеоспостереженням та належним освітленням прибудинкової території.

ЖК Амур побудований з екологічного матеріалу – червоної цегли, стіни фасаду було утеплено для підвищення енергозберігаючих властивостей новобудови.

Команда спеціалістів, враховуючи потреби сучасної людини, розробила оптимальні планування квартир ЖК Амур. В кожній з них встановлено індивідуальні газові котли та металопластикові вікна з 2-камерним склопакетом. Мешканці отримали житло з максимальною комплектацією: чистовою штукатуркою та стяжкою підлоги, розведеними радіаторами, встановленими лічильниками та металевими дверима. Всі комунікації було заведено та під’єднано забудовником своєчасно.

Сьогодні – це повністю заселений житловий комплекс. ЖК Амур знайшов для кожної квартири свого щасливого власника.

Актуальні пропозиції квартир від забудовника