Продаж чотирикімнатних квартир у Бучі від забудовника

Актуальні пропозиції з продажу чотирикімнатних квартир у новому житловому комплексі м. Буча Київської області. Будівельна компанія R-building пропонує Вам купити чотирикімнатну квартиру на вигідних умовах, гарантує надійність угоди та своєчасну здачу об'єкта в експлуатацію

Надіслати заявку

Чотирикімантні квартири у продажу

  Шукаєте чотирикімнатну квартиру? ЖК Міленіум State у Бучі - найкращий варіант!

  Інвестиція в нерухомість найкраще рішення, адже нерухомість менш чутлива до інфляційних процесів, тому дає більшу гарантію повернення коштів. Одна з головних переваг інвестування в новобудови – це низька вартість на початкових етапах будівництва і подальше зростання ціни за квадратний метр. Після завершення будівництва вартість квартир в середньому зростає на 15-20%. Також цінність вже готової квартири підвищиться внаслідок проведення простого ремонту. Нерухомість ніколи не втрачає своєї актуальності як товар. Квартири купували та будуть купувати, що робить їх ліквідним та цінним активом. Якщо Ви купуєте квартиру для подальшого перепродажу, то саме чотирикімнатна стане найбільш прибутковим рішенням. Адже опісля завершення будівництва та здачі в експлуатацію квартира в новобудові суттєво виросте у ціні. Якщо Ваша мета здавати нове житло в оренду, то чотирикімнатна квартира дозволяє реалізувати більше цікавих бізнес ідей.

  Чотирикімнатна квартира в Міленіум State – чудове рішення для надійного інвестування. Купуючи чотирикімнатну квартиру Ви вкладаєте у своє майбутнє, обираєте максимальний комфорт. Ви можете вибрати зручний поверх, площу та планування. Ми гарантуємо індивідуальний підхід та підтримку на кожному етапі покупки квартири.

  Які переваги чотирикімнатної?

  Дозволяє надовго вирішити житлове питання – ніяких переїздів та обмінів, адже чотирикімнатна квартира закриває безліч потреб, особливо для великої родини.

  Головна перевага зрозуміла одразу – це простір. Чотири кімнати у новій квартирі подарують максимальне відчуття свободи. Якщо Ви хочете придбати житло тільки для себе, то отримуєте не просто квартиру, а власний палац. Власники чотирикімнатних квартир Міленіум State відчують себе справжніми королями, адже в нашому житловому комплексі усі необхідні умови для розкішного життя.

  Чотирикімнатна у новобудові – це широкий вибір зручних планувань під свої потреби та комфортний тип квартири для будь-якого перепланування та облаштування квартири. Кожна кімната може стати місцем для втілення нової креативної ідеї. Ви можете зробити дві спальні, вітальню, кабінет чи гостьову кімнату, дитячі та дорослі. В чотирикімнатній квартирі Вас не обмежують квадратні метри для інтер’єрних втілень!

  Чим більша площа квартири, тим вигідніша ціна, особливо, якщо купувати квартиру у забудовника. Первинний ринок більш лояльний стосовно умов оплати та ціни, в порівнянні з вторинним. Часто трьохкімнатна на вторинному ринку коштує так само як чотирикімнатна квартира в новобудові. В Міленіум State придбати будь-яку квартиру можливо на різних етапах будівництва, залежно від секції. Ми не обмежуємо вибір, а надаємо можливість обрати найвигідніший та потрібний варіант інвестицій саме для Вас.

  Інвестуючи в нерухомість – обирайте надійних, перевіряйте дозвільну документацію та репутацію забудовника! ЖК Міленіум State – це гарантована якість та безпека Ваших інвестицій, адже ми будуємо сучасні квартири. Якщо Ваша мета придбати якісну чотирикімнатну квартиру зі зручним плануванням – ласкаво просимо до Міленіуму State.