Продаж трикімнатних квартир у Бучі від надійного забудовника

Лідер ринку нерухомости Бучі компанія R-building пропонує Вам переглянути наші пропозиції з продажу трикімнатних квартир у Бучі

Надіслати заявку

Трикімнатні квартири у продажу

  Купити трьохкімнатну квартиру в Міленіум State

  Насамперед, купуючи квартиру, Ви розраховуєте на довгострокове користування перевагами нового житла. Вторинний ринок суттєво програє первинному, адже квартири в новобудові зведено за сучасними та інноваційними технологіями, використано не зношені будівельні матеріали, встановлено нові системи комунікацій. Також первинний ринок нерухомості представлений квартирами з цікавішим та оптимальнішим плануванням, нові житлові комплекси, як Міленіум State, розробляються по типу місто у місті, де вся необхідна інфраструктура на території ЖК. Також комплекс знаходить поруч з Києвом, що дозволяє суміщати переваги проживання в передмісті та без заторів дістатися столиці.

  Купити квартиру в новобудові вигідно та перспективно. Головне – обрати правильну та надійну будівельну компанію. R-building має високий рівень довіри серед покупців, адже ми виконуємо усі зобов’язання перед інвесторами та мешканцями, здаємо будинки і квартири в строк та підтримуємо прозорість у веденні бізнесу.

  Покупка трьохкімнатної квартири в новобудові – це інвестиція, що працює на Ваше майбутнє. Вагомий вклад як в сьогоднішній добробут, так і добробут завтрашнього дня для Вас і Ваших дітей. Чим більше родина, тим більше необхідно житлового простору для загального комфорту. Трьохкімнатна квартира ідеальне рішення для сім’ї з більше, ніж однією дитиною. Наявність трьох роздільних кімнат у квартирі дозволяє обладнати дві спальні, а одну облаштувати, як гостьову чи батьківську. Міленіум State – це першокласний проект, новобудова комфорт-класу в Бучі, що знаходить поблизу Києва. В житловому комплексі великий вибір трьохкімнатних квартир, що чекають на своїх власників.

  Які переваги трьохкімнатної квартири?

  1. Купуючи трьохкімнатну квартиру Ви отримуєте більшу площу разом з нижчою ціною за квадратний метр. За теж самі кошти можливо стати власником невеликої квартири в Києві чи купити трьохкімнатну квартиру в Бучі. Ціна за метр квадратний у передмісті Києва суттєво нижче, столичної нерухомості.
  2. Трьохкімнатна популярне рішення для великої сім’ї. Якщо в родині двоє дітей, для кожного з’являється можливість розміститися в окремій кімнаті та додатково облаштувати гостьову та батьківську. Індивідуальний та незалежний простір створює атмосферу затишку, полегшує спільне проживання та зменшить побутові конфлікти, адже кожен з членів родини буде відповідальний за свій простір.
  3. Більше кімнат – більше можливостей для перепланування квартири. У підсумку саме власникам трьохкімнатної квартири доступний простір, де реалізація будь-яких дизайнерських ідей дійсно не проблема.
  4. Прийом гостей не створює труднощів в трьохкімнатній квартирі, особливо, якщо Ви проживаєте один чи без дітей. Також, можна облаштувати гостьову спальню, щоб Вашим друзям та родичам було комфортно залишатися на ніч.

  Купити трьохкімнатну квартиру саме в ЖК Міленіум State – це обрати сучасне та якісне житло в новому мікрорайоні Бучі з розвиненою місцевою та власною інфраструктурою. Обирай надійних та інвестуй у своє майбутнє.