Двокімнатні квартири в Бучі від забудовника

Компанія R-building пропонує придбати двокімантні квартири у Бучі. Ви можете обрати планування на ваш смак як у побудовних будинках, так і на етапі будівництва.

Надіслати заявку

Двокімнатні квартири у продажу

  Купити двокімнатну квартиру в Міленіум State!

  Міленіум State – це жити в центрі переваг. Обирати між квартирою в столичній новобудові чи в передмісті Києва більше не потрібно. Міленіум State пропонує оптимальне рішення – проживання у зеленій зоні з розвиненою місцевою та власною інфраструктурою та швидкий доступ до Києва – всього 15 хв. Саме тому для нашого житлового комплексу ми обрали Бучу. Адже купити квартиру в Бучі – це більш, ніж чудове рішення. На сьогодні Буча є яскравим прикладом нового стандарту для передмістя, що забезпечена усім необхідним для Вашого комфорту.

  Купуючи житло в новобудові Ви отримуєте шанс знайти квартиру з ідеальним плануванням. Наприклад, в Міленіум State типовий план поверху – це результат кропіткої роботи експертів, що визначили серед усіх планувань найбільш функціональні та універсальні для сучасної людини. Двокімнатну квартиру вважають золотою серединою серед інших варіантів квартир. В нашому житловому комплексі широкий вибір двокімнатних з різними характеристиками, метражем, деякі передбачають меншу кухню, більше житлового простору, варіанти цікавих гардеробних та санвузлів. Однак, їх об’єднує дещо спільне – усі кімнати непрохідні та ідеальні для затишного життя!

  Для молодої сім’ї хорошим рішенням є придбати саме двокімнатну, адже це дозволить розумно організувати особистий простір кожного. Для родини з трьох і більше осіб варто розглядати квартири починаючи тільки з двокімнатних.

  Які переваги двокімнатної?

  1. Зазвичай в новобудовах невелика різниця в ціні між однокімнатною та двокімнатною, саме це схиляє покупця на сторону другого варіанту. Ви отримуєте більше переваг за невелику доплату. Якщо цих коштів немає – розстрочка може допомогти, особливо, якщо Ви купуєте житло у забудовника. В Міленіум State придбати двокімнатну та будь-яку іншу квартиру дуже просто, адже діє легка розстрочка.
  2. Двокімнатні – це більше простору. В Міленіум Statе двокімнатна включає простору кухню, невеликий коридор, комфортний санвузол та, головне, - окремі кімнати для індивідуального затишку.
  3. Більша варіативність використання кімнат. Ви можете організувати кімнати квартири як завгодно: як вітальню та спальню, як батьківську та дитячу, зробити кухню-студію та залишити іншу кімнату для дитячої. Для одного власника це можливість функціонально розподілити кімнати нової квартири, зробити житлову та кабінет чи робочу студію.
  4. Двокімнатна квартира – це різноманіття інтер’єрних рішень, більше площі для втілення Ваших креативних ідей.

  Якщо Ви розраховували на однокімнатну в столиці, то в Міленіум Statе зможете придбати двокімнатну квартиру з повною комплектацією. Це ключова перевага купівлі житла в передмісті. Квартира в новобудові – це сучасність, якісні будівельні матеріали, середовище комфорту, новобудова в Бучі – це формат європейського заміського життя, двокімнатна квартира в Міленіум – розумний вклад у добробут свого майбутнього.