Однокімнатні квартири в Бучі від забудовника

Пропонуємо переглянути наші пропозиції з продажу однокімнатних квартир у Бучі. Ви можете купити 1-к квартиру у новобудові площею від 39,03 м2 до 50,63 м2 за найкращою ціною без посередників

Надіслати заявку

Однокімнатні квартири у продажу

  Продаж однокімнатних квартир у Бучі

  Вибір житла – це відповідальний процес, що потребує дослідження ринку, аналізу переваг та недоліків кожного з можливих варіантів. Купівля квартири повинна бути обумовлена не тільки необхідністю нового житла, а й фінансовою рентабельністю. Висока ціна за квадратний метр повинна бути обґрунтованою та виправданою якістю матеріалів, безпечністю та належним виконанням робіт. Не відповідність результату своїй вартості викликає антипатію у покупця та погіршує репутацію забудовника. Також суттєво «приваблива» ціна є першим дзвоником про сумнівність проекту та економію на будівельних матеріалах.

  Однокімнатна квартира у Бучі від R-building - це оптимальна вартість житла, гарантія якості та комфорту. Бюджетний варіант – придбати однокімнатну квартиру в новобудові. Також одна кімната повністю задовольнить Ваші потреби, якщо Ви збираєтеся проживати самостійно і є чудовим рішення у якості першого житла.

  Які переваги?

  1. Головна перевага однокімнатної квартири – її ціна. Що змінюється, залежно від міста та району розташування. Надаючи перевагу новобудовам в передмісті Києва, Ви легко знайдете квартиру свої мрії та суттєво зекономити. Все більше людей в світі та України переїжджають з столиці до передмістя. Купуючи житло в Міленіум State Ви отримуєте квартиру в центральному районі міста Буча, життя в екологічно чистій зоні, з розвиненою соціальною інфраструктурою під боком.
  2. Однокімнатні квартири – це вигідне вкладення грошей, адже вони завжди матимуть попит. Якщо з часом Вам знадобиться квартира побільше, в Міленіум State Ви швидко та вигідно продасте свою однокімнатну, адже для нашого комплексу характерний високий рівень ліквідності.
  3. Ви можете перепланувати квартиру під себе та реалізувати свої дизайнерські ідеї. Сьогодні популярне рішення – це квартира - студія, коли вітальня та кухня об’єднується в одне велике приміщення. В Міленіум Стейт розроблено різноманітні планування однокімнатних квартир з врахуванням функціональних можливостей простору. Квартири вирізняються просторою кухнею, світлими кімнатами та максимальним комплектуванням від забудовника. Також купуючи житло на стадії будівництва в новобудові Ви легко переплануєте його, обговоривши це питання зі своїм менеджером та будівельною бригадою.
  4. Однокімнатна квартира полегшує Ваш побут, адже чим менше площа, тим більше Ви зберігаєте сил та часу на прибирання квартири. Цей час Ви зможете провести з близькими, на прогулянці алеями житлового комплексу чи розважитися у Бучанському міському парку.
  5. Оздобити та облаштувати одну кімнату простіше та дешевше, ніж три. Ви заощаджуєте на ремонті та меблях, що дозволяє купити найкраще з доступного. Втілити задуманий інтер'єрний концепт набагато простіше в однокімнатній квартирі.

  Попри те, що однокімнатні квартири – це варіант не самого просторого житла, в Міленіум State вони вирізняються непоганим та зручним метражем.

  Обрати Вашу ідеальну однокімнатну квартиру допоможуть наші менеджери. Залишайте заявку на сайті або телефонуйте до нашого відділу продажу.