R-building - забудовник, що гарантує надійність та якість

Компанія "Р-білдінг" завжди виконує всі взяті на себе зобов'язання з будівництва та введення в експлуатацію всіх наших об'єктів. Ще до здачі ЖК ми обов'язково підключаємо всі комунікації і облаштовуємо територію. Будьте впевнені - Ваш будинок буде зданий в строк, в належному стані.

Надіслати заявку

Наші житлові комплекси

Амур

м. Буча
бул. Богдана Хмельницького, 11

Здано та заселено

Яснополянський

м. Буча
вул. Яснополянська, 48б

Висока якість будівництва

Кожен наш будинок - це еталон якісного, довговічного житла, що відповідає всім нормам житлового будівництва. Усі будівельні матеріали проходять незалежну експертизу, ми ретельно перевіряємо якість.

Надійний партнер

Компанія R-building виконує всі взяті на себе зобов'язання з будівництва та введення в експлуатацію всіх наших об'єктів. Ще до здачі ЖК ми обов'язково підключаємо всі комунікації і облаштовуємо територію. Будьте впевнені - Ваш будинок буде зданий в строк, в належному стані.

Престижні нагороди

Компанія R-building відмічена престижними нагородами та преміями в сфері будівництва. В 2016 році ми стали лауреатом премії "Український будівельний Олімп" в номінації "Розумна ціна за розумну якість" в рамках реалізації масштабного будівельного проекту в м. Буча - ЖК "Міленіум Сіті".

Найкатуальніші пропозиції з продажу квартир

Однокімнатні
квартири

от 500 дол/м2

Двокімнатні
квартири

від 500 дол/м2

Трикімнатні
квартири

від 575 дол/м2

Чотирикімнатні
квартири

від 400 дол/м2